Знайдено тіло дворічної дитини, на яку напав алігатор поблизу Діснейленда (ВІДЕО)

Знайдено тіло дворічної дитини, на яку напав алігатор поблизу Діснейленда (ВІДЕО)
Тіло 2-річного хлопчика, якого вихопив алігатор на діснеївському курорті, був знайдений мертвим. Відчайдушні пошуки дитини тривали понад 18 годин, заявили чиновники Флориди у середу пізно ввечері, 15 червня.

Водолази знайшли останки дитини недалеко від району, де на нього напав алігатор. Дворічний Лейн Грейвз (Lane Graves) був з Небраски.

Нагадаємо, у вівторок ввечері, 14 червня, батьки побачили, як двометровий алігатор потягнув їхню дитину у озеро Севен Сис, яке має глибину 14 футів. Батько хлопчика відразу кинувся на порятунок, однак безуспішно. Чоловік порізав руку.

Зазначається, що тіло малюка було «повністю неушкодженим». Його відправили на розтин. За попередніми даними, хлопчик, швидше за все, потонув.   Джерело

Знайдено тіло дворічної дитини, на яку напав алігатор поблизу Діснейленда (ВІДЕО) Знайдено тіло дворічної дитини, на яку напав алігатор поблизу Діснейленда (ВІДЕО) Reviewed by Denis 55 on 12:25 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.