Як позбутися від наслідків куріння "курця зі стажем"-Фахівець

Як позбутися від наслідків куріння  "курця зі стажем"-Фахівець

Куріння – згубна звичка, позбутися якої дуже складно

 Навіть людям, яким це вдалося, ще довгий час доводиться відчувати на собі наслідки куріння. Зокрема, багатьох турбує характерний кашель. Він може не залишати досить довгий час. Особливо, якщо чоловік курив довгі роки.Для того, щоб позбутися від кашлю і нарешті вдихнути повітря на повні груди, необхідно очистити легені. Пропонуємо вам дізнатися, як це зробити.

Фахівці стверджують, що позбутися від токсинів і очистити легені можуть допомогти певні продукти. Наприклад, вам допоможуть ананаси, які містять бромелін. Корисний буде і часник. В ньому знаходиться алліцин, розчиняє слиз. Багаті на вітамін С і магній яблука також корисні.
Не менш корисний зелений чай, що містить антиоксиданти. Також важливо пити 1,5-2 літра води. Рідина допоможе вивести слиз і токсини, які накопичилися в легенях в результаті тривалого паління.
Не обійтися і без дихальної гімнастики, яка змусить ваші легкі працювати. Така гімнастика також позитивно позначиться на стані серцево-судинної системи. Курцям також корисно відвідувати лазню.        Джерело: УкрМедіа

Як позбутися від наслідків куріння "курця зі стажем"-Фахівець Як позбутися від наслідків куріння "курця зі стажем"-Фахівець Reviewed by Denis 55 on 13:35 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.