Хто вона – нова кохана Шепелєва: дізналися ім’я

Снимок
Минув рік з дня смерті відомої російської співачки Жанни Фріске, яка незадовго до трагедії, народила шоумену Дмитру Шепелєву сина Платона.
На честь річниці з дня втрати коханої Дмитро написав зворушливого листа до Жанни, де розповів про свої переживання, горе, небажання жити далі і про особливу людину, яка була поруч увесь цей час. Жодних імен ведучий не називав, однак було ясно, що це жінка, яка йому стала дуже близькою і яку він знає вже давно.

09b7bda5b0948a7cd728afda483c1a69
Як з’ясувалося, поруч з Шепелєвим увесь цей складний період була подруга покійної співачки, її особистий косметолог Ксенія Степанова.
9375322
«Ніжним рятівником», як її у листі назвав Дмитро, була саме ця жінка, яка допомагала виховувати сина та була завжди поруч, підтримувала у скруті.

Zhanna_Friske_i_Oksana_Stepanova_04
Але чи справді ці стосунки можна назвати коханням?
За ствердженнями батька покійної співачки – це роман! Володимир Борисович розповів в одному з інтерв’ю, що Ксенія дійсно була близькою подругою Жанни і допомагала родині у складний період, коли співачка була тяжко хвора. Також вона навідується до будинку Шепелєва, доглядає за сином Платоном та цікавиться станом згорьованих батьків Жанни. В день річниці смерті співачки Ксенія приїхала на могилу померлої разом зі всією родиною, окрім самого Дмитра Шепелєва, який в цей час виїхав за кордон із сином.
Батько Жанни розповів, що Ксенія і Дмитро зблизилися в час, коли вона допомагала йому у вихованні сина, тоді і розгорілися романтичні стосунки.
Поки що самі Ксенія та Дмитро мовчать і не афішують своїх стосунків, однак вірогідність того, що роман таки має місце – дуже велика!              Джерело bdzhola

Хто вона – нова кохана Шепелєва: дізналися ім’я Хто вона – нова кохана Шепелєва: дізналися ім’я Reviewed by Denis 55 on 19:28 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.