У Горлівці місцеві жителі покалічили військових РФ

У Горлівці місцеві жителі покалічили військових РФУ населеному пункті Горлівка розлючені місцеві жителі під час спроби вчинити самосуд серйозно покалічили офіцера та військових збройних сил РФ.

Про це розповіли в прес-службі ГУР, новину передає «Преса України». 
«17 червня ц.р. на ринку у районі Калинівка н.п.Горлівка місцеві мешканці впізнали військовослужбовців мінометних підрозділів 7 окремої мотострілецької бригади (Дебальцеве) та 2 окремої мотострілецької бригади (Луганськ) 2 АК ЗС РФ, які навмисно здійснювали обстріли сил АТО із густонаселених житлових районів для провокування вогню у відповідь. 
Під час спроби самосуду важкі травми отримали командир мінометної батареї 7 омсбр ДРОБКО Олександр Ігоревич, мінометник УТАНОВ Руслан Муминжонович (24.10.1985 р.н., проживає у м.Волзький Волгоградської області) та мінометник 2 омсбр КОНОНЮК Андрій Олександрович», - йдеться в повідомленні.
Раніше ми повідомляли, що населення окупованого Донбасу вкрай невдоволене поведінкою представників російських окупаційних військ, що прийшли на їхні території і часто неадекватно поводяться.
Нагадаємо, що головне управління розвідки міністерства оборони України повідомило, що співробітники ФСБ активно вербують найманців для війни на Донбасі.             Джерело

У Горлівці місцеві жителі покалічили військових РФ У Горлівці місцеві жителі покалічили військових РФ Reviewed by Denis 55 on 20:44 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.