Шустер напряму звернувся до Порошенка (ВІДЕО)


Журналіст, автор і ведучий програми «Шустер LIVE» у її прямому ефірі звернувся до президента України Петра Порошенка та Генерального прокурора України Юрія Луценка.
Новину повідомляє «Преса України».
Шустер зауважив, що коли в опалі був Порошенко та Луценко, він не боявся говорити про них в ефірі своєї програми. При цьому на Шустера чинився великий тиск з боку адміністрації Януковича. Ведучий попросив президента і Генпрокурора подумати чи потрібна буде їм у майбутньому програма «Шустер LIVE».
«Коли ви були в опалі і коли на мене чинився величезний тиск, щоб ви тут не з'являлися. І коли навіть ви, Юрію Віталійовичу, сивіли і я не мав права про вас говорити, я завжди говорив, я не боявся. Подумайте, ця студія вам ще теж може знадобиться», - сказав Савік Шустер.
Раніше повідомлялося, що журналісту і телеведучому Савіку Шустеру заборонили працювати на території України. Його дозвіл було анульовано. Пізніше Служба зайнятості дозволила Шустеру тимчасово працювати в Україні. Історія з утисками авторами програми «Шустер LIVE» набула великого розголосу, як в Україні, так і за кордоном. Велика кількість активістів, глядачів, політиків стали на захист Савіка Шустера. Ведучому навіть доводилося голодувати, щоб вибороти своє право на роботу в Україні.
А нещодавно київський окружний адміністративний суд виніс свій вердикт щодо дозволу журналісту Савіку Шустеру на роботу в Україні. Рішення прийнято на користь Шустера.

 
Нагадаємо, що радник президента України, політтехнолог Олег Медведєв заявив, що журналіст Савік Шустер є диверсантом, котрий своїми політичними шоу розповсюджує по країні страх та приниження.  Джерело

Шустер напряму звернувся до Порошенка (ВІДЕО) Шустер напряму звернувся до Порошенка (ВІДЕО) Reviewed by Denis 55 on 08:51 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.