Чи шкідливо пиво? Чи шкідливо пити пиво кожен день

Чи шкідливо пиво? Чи шкідливо пити пиво кожен день  


Хто не пробував пиво хоча б раз за все своє життя? Напевно, просто немає таких людей. Пиво вважають нешкідливим слабоалкогольним напоєм, купуючи його цілими ящиками та запасаючись дзвінкими пляшками так, як ніби це врятує при кінці світу. А знаменита традиція перегляду будь-якого футбольного матчу з пляшкою пива стала вже побитою темою анекдотів. 


Пиво не залишає після себе тяжкості і не викликає похмілля на наступний день (якщо не випити відразу ящик, зрозуміло), тому його багато дозволяють собі кожен день. Але чи так нешкідливий цей хмільний напій, як пропагують реклами і засоби масової інформації?

Насправді, пиво зовсім не нешкідливе, особливо якщо його вживати дуже часто. Самий перший кандидат на важкі наслідки від зловживання пива – шлунок. Інгредієнти пива згубно впливають на слизові тканини цього органу, що неодмінно призводить до погіршення травлення. Підсумок вельми сумний: їжа погано перетравлюється, виникнення гастриту і неприємні проблеми зі стільцем. Ну, і ще такі дрібні неприємності, як металевий присмак у роті, нудота та слабкість. 

Слідом за шлунком постраждає печінка. Постійне очищення організму від пива призведе до розвитку запальних процесів у печінці, а то й до появи гепатиту. І все б нічого, якби хронічний пивний гепатит у більшості випадків не протікав абсолютно безсимптомно, погрожуючи яскраво вираженим цирозом печінки.

Нирки також потрапляють під шкідливий впливу пива. Не дарма ж людина після випитого склянки відразу ж мчить в туалет. Все це можна назвати одним словом – поліурія – посилене сечовиділення, яке викликається пагубним дією алкоголю на ніжні ниркові тканини. Після того, як пиво поступає в людський організм, воно відразу ж змушує нирки працювати з потрійною швидкістю, від чого легко може статися крововилив у цей орган, склероз ниркових судин або навіть інфаркти в нирках. 

Кровоносна система також не залишається осторонь. Така поширена хвороба, як варикозне розширення вен нерідко походить від постійного зловживання пивом. Але це ще не всі неприємності, адже пиво здатне значно збільшити серце. У медицині таке явище називають «бичачому серцем». Збільшення це загрожує тяжкими наслідками, які легко народжують аритмію, підвищують тиск і сприяють розвитку серцевої недостатності. А це вже пряма дорога до інсульту. 

Крім всього вищесказаного пиво ще значно змінює зовнішність людини через наявність у ньому жіночого гормону під назвою прогестерон. Саме це і стає причиною появи «пивного» животика, збільшення молочних залоз і зниження кількості волосся на тілі. У результаті чоловік стає більше схожим на жінку. Причому на жінку в не кращій фізичній формі. 

Висновки: пиво все-таки пити шкідливо. Тим більше, зловживати ним кожен день. Не варто піддавати свій власний організм настільки повільного розпаду через сумнівного задоволення від гіркого хмільного смаку.        Джерело
Чи шкідливо пиво? Чи шкідливо пити пиво кожен день Чи шкідливо пиво? Чи шкідливо пити пиво кожен день Reviewed by Denis 55 on 21:18 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.