Після пластики Таїсія Повалій змінилася до невпізнання (ФОТО)

Після пластики Таїсія Повалій змінилася до невпізнання (фото)
Таїсія Повалій здивувала своїх шанувальників новими опублікованими фотографіями. Співачка виглядає на знімках дуже молодо, що дає підстави підозрювати її в користуванні послугами пластичних хірургів.Співачка Таїсія Повалій, знялася в кліпі «Чай з молоком», опублікувала кілька знімків. Шанувальники, побачивши зовнішність зірки прийшли в справжній шок, зазначивши, що швидше за все вона зробила пластичну операцію.

Передплатники відзначили, що в 51 рік виглядати так неприродно. Вона не те. Щоб помітно помолодшала, вона повернула свою юність. Сама ж Таїсія Повалій продовжує стверджувати, що ні до яких пластично хірургів не зверталася. Мовляв, таку зовнішність їй створили стилісти і візажисти. Проте, суперечки щодо зовнішності співачки тривають.
Після пластики Таїсія Повалій змінилася до невпізнання (фото)
 Повалій знялася в кліпі на пісню «Чай з молоком». Режисером відео став уже відомий своїми роботами Алан Бадоєв. Він також пообіцяв, що шанувальники побачать свого кумира в новому образі, який їм обов'язково сподобається.
Тизер на новий кліп зірка опублікувала разом з новими фотографіями в Інстаграме.
Слід також зазначити, що Бадоєв також зняв кліп на нову пісню Ані Лорак «Стримай моє серце», а також завершилися зйомки відео «Іди по-англійськи».                                                                      Джерело: УкрМедіа

Після пластики Таїсія Повалій змінилася до невпізнання (ФОТО) Після пластики Таїсія Повалій змінилася до невпізнання (ФОТО) Reviewed by Denis 55 on 20:18 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.