Чому з'являються червоні родимки на тілі

Чому з'являються червоні родимки на тілі

Буває, що на тілі з'являються червоні родимки і хочеться знати, чим це викликано і наскільки це небезпечно чи ні.

Практично кожен з нас на різному життєвому етапі помічав у себе на тілі з'явилися червоні цятки, схожі на родимки. Зазвичай вони невеликі і мають червоний колір (іноді трохи світліше). Найчастіше вони з'являються в області шиї, на грудях і спині. А чому це відбувається і чи не несе це в собі небезпеку?
Ці маленькі червоні родимки зазвичай не доставляють дискомфорт - вони не болять і не сверблять. А ось виглядають зовсім не естетично. Наукова назва червоних цяток - червоний невус або ангиома. Вони зазвичай з'являються у людей зі світлою шкірою або в середньому віці.
Не варто лякатися - вони не представляють небезпеки для здоров'я, але за умови, якщо вони з'являються не часто і не в великій кількості. Інакше – це серйозний привід звернутися до лікаря. Так може виглядати сигнал про якісь зміни в організмі. Експерти в цій галузі пов'язують появу червоних родимок з проблемами в печінці, з її не зовсім коректною роботою.
А ще ангиома може з'явитися з-за неправильного харчування, коли в кишечнику і печінці накопичується багато токсинів. До причин появи червоних родимок також відноситься аномальний ріст кровоносних судин.
Зазвичай розмір червоних родимок коливається в діапазоні від 1 до 4 мм. Вони можуть бути розташовані в області пахвових западин, статевих органів, п'ят, грудей, спини, рук, ніг.
Червоні плями на обличчі, кистях рук та інших відкритих ділянках тіла, можуть з'явитися з-за надмірного перебування на сонці. Тому варто бути гранично обережними і приймати сонячні ванни тільки завдавши сонцезахисний крем.
Але якщо нові родимки нерівні, шорсткі і в розмірі перевищують 6 мм – це привід негайно звернутися за консультацією до дерматолога. Швидше за все, у світловолосих дітей з дуже світлою шкірою можуть з'явитися такі червоні точки на тілі. Регулярно оглядайте своїх дітей, щоб тримати ситуацію під контролем.
Буває досить часто, що поява таких родимок - це результат спадковості. До ще однієї причини їх появи на тілі відносять незначні гормональні зміни у жінок. Так і з віком вони можуть з'явитися без всяких видимих причин.
При виявленні на своєму тілі червоної родимки, головне, не панікуйте, так як нічого серйозного не сталося і ніякого лікування не потрібно застосовувати. Вам потрібно буде зробити наступне:
- Якщо родимки з'являються у великій кількості в області грудей, зверніться до лікаря - поява великої кількості родимок може бути сигналом наявних проблем зі здоров'ям.

- Перевірте, яку форму мають ваші родимки, симетричні або асиметричні вони. Якщо у вас спостерігається другий варіант — зверніться до лікаря.
- Придивіться до їх відтінку - якщо вони червоного кольору, то проблем немає, але якщо вони поступово темніють і з кожним разом стають все більш і більш темними, то слід звертатися до свого лікаря.
Експерти кажуть, що щоб уникнути появи червоних родимок на тілі, варто систематично очищати кишечник і зміцнювати печінка, пити не менше двох літрів води в день, їсти більше свіжих овочів і пити натуральні соки (корисні в цьому плані морква, артишоки і селера), включити в свій раціон оливкова олія і авокадо.             Джерело: УкрМедіа

Чому з'являються червоні родимки на тілі Чому з'являються червоні родимки на тілі Reviewed by Denis 55 on 11:45 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.