Шлях на Київ був відкритий: Луценко шокував інформацією про Іловайськ
Під час утворення "Іловайського котла" на шляху російських військ до Києва залишався лише один батальйон Збройних сил України.

Про це заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

За його словами, в той момент Україну врятували лише Мінські угоди.
"Багато критикують Мінські угоди. Тепер я вже можу сказати, що в момент, коли регулярні російські війська зайшли в тил наших в Іловайську, між Іловайськом і Києвом був один батальйон. Один!" – сказав генпрокурор під час робочої поїздки до Одеси.

Луценко підкреслив, що, незважаючи на недосконалість Мінських угод, "тоді це було диво для всіх нас – Порошенко, Меркель і Олланд".

"Але зараз армія вже є, тепер Путін не пройде так просто. І тепер президент може зайнятися ще однією війною, війною з корупцією", – заявив генпрокурор.
Нагадаємо, під час виведення сил АТО з оточення російсько-терористичних формувань під Іловайськом Донецької області у серпні 2014 року, за даними військової прокуратури, загинули 366 військових, 429 були поранені.   Джерело: УкрМедіа

Шлях на Київ був відкритий: Луценко шокував інформацією про Іловайськ Шлях на Київ був відкритий: Луценко шокував інформацією про Іловайськ Reviewed by Denis 55 on 23:16 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.