У Мережі показали «кладовище вкрадених авто» в Луганську (ФОТО,ВІДЕО)

У Мережі показали «кладовище вкрадених авто» в Луганську (ФОТО)

На одній зі станцій технічного обслуговування в окупованому Луганську було виявлено велике «кладовище» зниклих раніше автомобілів. Транспортні засоби були розібрані на запчастини.
Новину повідомляє «Преса України».
Про «кладовище» автомобілів інформація була оприлюднена на сайті так званого «міністерства внутрішніх справ ЛНР». Зазначається, що на території СТО були виявлені десятки автомобілів, які перебували в розшуку починаючи з 2014-го року. 
Встановлено, що автомобілі розбиралися на запчастини з початку бойових дій на Донбасі. У багатьох транспортних засобів були відсутні так звані VIN-коди, які дозволяють ідентифікувати кожен окремий автомобіль. Ці коди видаляли спеціально – без нього знайти законного власника авто було нереально. А самі VIN-коди перероблялися та встановлювалися на нерозмитнені машини. Таким чином нерозмитнені автомобілі ставали «українськими».
Пропонуємо переглянути відео про кладовище покинутої техніки в Чорнобилі.


Нагадаємо, що в Мережі з’явилися фотознімки на яких зображено понад 100 російських автомобілів «ВАЗ», що ржавіють посеред степу в Туркменістані.  Джерело

У Мережі показали «кладовище вкрадених авто» в Луганську (ФОТО,ВІДЕО) У Мережі показали «кладовище вкрадених авто» в Луганську (ФОТО,ВІДЕО) Reviewed by Denis 55 on 20:58 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.