Москвичів розчарував стан пляжів в окупованому Криму (ВІДЕО)
У Мережі опублікували відео, на якому видно на що перетворилася набережна курортного міста Сімеїзу після окупації Криму.

Новину повідомляють ЗМІ, передає «Преса України».
Відео має такий підпис: «Об'ємна екскурсія по сьогоднішній розваленою набережною Сімеїзу ... Набережна, яка так і не була відремонтована, після того, як полчища бендерівців на «Потязі Дружби» проїхалися по ній». 
Автор відео зазначає, що попри те, що курортний сезон вже відкритий, на набережній, де раніше працювали багато кафе, зараз тільки автостоянка. На відео видно, що вона не організована владою, а стихійна. Крім того, автор наголосив, що на набережній дуже брудно. Відпочиваючі з Москви зазначають, що майже всі санаторії на півострові або закриті, або зруйновані.
Раніше повідомлялося про те, що більша частина пляжів у курортних селищах Великої Ялти, а ще у Судаку наразі є закритими для місцевих мешканців.   Джерело

Москвичів розчарував стан пляжів в окупованому Криму (ВІДЕО) Москвичів розчарував стан пляжів в окупованому Криму (ВІДЕО) Reviewed by Denis 55 on 17:33 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.