Що буде зростати в Україні у ціні після тарифів на газ та тепло-фахівець (ВІДЕО)

 Що буде зростати в Україні у ціні після тарифів на газ та тепло-фахівець

Через зростання вартості енергоносіїв на українців очікує зростання цін у сфері послуг, адже власник та орендатор офісних приміщень будуть не проти відбити кошти, які витрачаються на оплату опалення.

Відповідну думку висловив економіст Олександр Охріменко.
Експерт розповів, що найбільший тиск на сферу послуг буде мати опалення.
«З магазинами не знаю, що буде. Вони розраховувались на великі площі, обігрівати багато. Напевно, десь зменшать кількість магазинів. А ті, що залишаться — піднімуть ціни, однозначно. Не може ж магазин в збиток працювати. У нас пряма залежність: дорожчає газ, електроенергія — дорожчає все»,— розповів Охріменко.
Економіст додав, що навіть найменша майстерня з ремонту будь-чого буде піднімати вартість своїх послуг.
«Перукарня — ви ж не ходитимете взимку туди, де немає опалення? А там ще й нормальне освітлення треба, і тепла вода. А ціну за все це доведеться включити у вартість послуги. Те ж саме — ремонт автівки. А якщо дорожче цей ремонт, то і таксі скажуть — а нам же треба його теж у ціну включити»,— пояснив ситуацію Охріменко.
Він попередив, що ціни почнуть зростати вже літом, а різке подорожчання можна буде відчути з осені.
«У нас так буває, що перегинають палку: було на одному рівні, а потім — раз, і підняли ціни вдвічі-втричі»,— підсумував він.
Пропонуємо нашим читачам пригадати, що в Україні вже зросли ціни на овочі.


Нагадуємо, що багато людей старшого покоління пам'ятають, що за радянських часів успіхи розвитку економіки і добробуту людей вимірювалися п'ятирічками. Радянські трудівники намагалися реалізувати п'ятирічний план розвитку економіки за три роки.                         Джерело: УкрМедіа

Що буде зростати в Україні у ціні після тарифів на газ та тепло-фахівець (ВІДЕО) Що буде зростати в Україні у ціні після тарифів на газ та тепло-фахівець (ВІДЕО) Reviewed by Denis 55 on 11:42 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.