Український студент придумав секретний годинник-новигатор для бійців АТО

Український студент придумав секретний годинник-новигатор для бійців АТО
Ще один український винахідник вразив своєю винахідливістю. Молодий розробник створив годинник-навігатор, які змогли б стати справжньою знахідкою для бійців АТО. Але, у Міноборони немає грошей на фінансування даної розробки.
Ідея створення годиника для бійців АТО належить студенту Вінницького національного технічного університету. За його словами, це винахід має великий плюс, а саме – воно не підключено до системи Інтернет. Це говорить про те, що сигнал не можуть відстежувати сторонні. 
«З тих пір, як почалася війна, я весь час думав, як можна допомогти солдатам з допомогою ІТ-технологій. Як-то мені в голову прийшла ідея створити годинник, сигнал яких можна блокувати з космосу. Три місяці довелося попрацювати над винаходом, але результат того вартий», - розповів винахідник Дмитро Кривий.


За його словами, годинник включають в себе навігаційну систему, компас і пейджер.
«Солдати можуть передавати короткі голосові або письмові повідомлення про місце знаходження. На невеликому екрані зображена карта, по якій власник годин може зорієнтуватися на місцевості», - підкреслив винахідник.
За його словами, новинка може без перешкод працювати під землею і у воді. Єдиним недоліком є те, що годинник чутливий до ударів. Він працює від звичайної батарейки, заряду якої вистачає на 48 днів.
«Часто телефонують хлопці з АТО і розпитують про цей пристрій. Кажуть, що їм воно дуже допомогло б у розвідці. Я пропонував свої винаходи в Міністерство оборони України, але там сказали, що не мають вільних коштів на розробку, - зазначає Дмитро.
Український студент придумав секретний годинник-новигатор для бійців АТОДжерело: УкрМедіа


Український студент придумав секретний годинник-новигатор для бійців АТО Український студент придумав секретний годинник-новигатор для бійців АТО Reviewed by Denis 55 on 20:59 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.