Медики розповіли про користь курячих Яєць

Медики розповіли про користь курячих яєцьЯк виявилося, вони мають властивість подовжувати життя людям похилого віку, зменшуючи ймовірність отримати недуги Паркінсона і Альцгеймера.

Фахівці спростували гіпотезу, що ліпопротеїни низької щільності стають приводом для розвитку серцево-судинних захворювань.
Медики аналізували близько 68 тисяч осіб, вік яких понад 60 років і не виявили у них "поганого" холестерину. В найближчому часі, професора планують провести дослідження раніше згаданих ліпопротеїнів та їх вплив на молодь.
Виявляється, саме для них холестерин може виявитися провокатором різних захворювань. Нагадаємо, вчені з Фінляндії заявляли про користь курячих яєць для функціонування серцево-судинної системи внаслідок наявності холестерину. Також цей продукт знижує вірогідність виникнення цукрового діабету.          Джерело: УкрМедіа

Медики розповіли про користь курячих Яєць Медики розповіли про користь курячих Яєць Reviewed by Denis 55 on 11:17 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.