Китай пережив найсмертоносніше за останні півстоліття торнадо (ВІДЕО)

Китай пережив найсмертоносніше за останні півстоліття торнадо (ВІДЕО)

У китайській провінції Цзянсу торнадо вбило майже 100 осіб. Ще близько 800 отримали поранення. Смерч назвали найстрашнішим, які коли-небуть проходили у Китаї за останні півстоліття.

Новину повідомляє Al Jazeera. Передає «Преса України».

Торнадо з градом пройшли по всій провінції Цзянсу, східний Китай. Інцидент трапився у четвер зранку, 23 червня. Як результат, загибель 98 осіб та ще близько 800 отримали травми різного ступеня тяжкості. У міністерстві цивільних справ Китаю заявили, що більшість постраждалих знаходиться у край важкому стані.

За даними місцевих ЗМІ, вітри сягали 125 км/год. Екстремальні погодні умови зруйнували цілі села та зіпсували лінії електропередач. Крім того, автомобілі близько 7 млн жителів міста були перевернуті.

Президент Китаю Сі Цзіньпін наказав докласти «тотальних зусиль для порятунку». Лихо назвали одним з найстрашніших за всю історію Цзянсу. Наразі проводяться рятувальні та розчищувальні роботи. Крім того, підраховуються збитки від стихійного лиха.   Источник

     Китай пережив найсмертоносніше за останні півстоліття торнадо (ВІДЕО) Китай пережив найсмертоносніше за останні півстоліття торнадо (ВІДЕО) Reviewed by Denis 55 on 13:29 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.