Південнокорейські археологи знайшли стародавній жіночий череп дивної форми (ФОТО)

Південнокорейські археологи  знайшли стародавній жіночий череп дивної форми
Археологи під час розкопок стародавньої могили в районі міста Кенджу на території колишнього королівства Силла виявили жіночий череп дивною довгастої форми.
Дослідники припускають, що череп витягнувся не із-за фізичного впливу, а невідомої хвороби. Вуглеводневий аналіз показав, що жінка харчувалася виключно їжею рослинного походження і була вегетаринкой.

Це може бути пов'язано з тим, що жінка була буддисткою і відмовилася від їжі тваринного походження. Цікаво, що аналіз ДНК показав, що на Землі досі живуть предки цієї людини з минулого.
Південнокорейські археологи  знайшли стародавній жіночий череп дивної форми
За словами автора дослідження Ен Джі Ву, ширина черепа становить 80% від його довжини і якщо раніше при знахідку подібних копалин вчені вважали, що орган був схильний фізичного впливу, то тепер вони впевнені, що люди з такою формою голови дійсно раніше жили на землі.             Джерело: УкрМедіа

Південнокорейські археологи знайшли стародавній жіночий череп дивної форми (ФОТО) Південнокорейські археологи знайшли стародавній жіночий череп дивної форми (ФОТО) Reviewed by Denis 55 on 11:26 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.