Рада проголосувала законопрект про збільшення штрафів за водіння авто в нетверезому станіВ першому читанні за законопрект проголосували 254 депутати.
Проектом закону істотно збільшуються розміри штрафів та строки позбавлення права керування транспортними засобами за умови притягнення водія до адміністративної відповідальності за керування ними у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції.

Зазначимо, штрафи досить високі.Перший раз водій буде платити штраф 10 тисяч 200 гривень, що складає 600 неоподаткованих мінімумів і буде позбавлений права керування на 1 рік. Повторне затримання протягом 2 років водіння в нетверезому вигляді каратиметься штрафом у 20 тисяч 400 гривень та позбавленням права керування на 3 роки. Якщо протягом 5 років водій знову потрапляє за кермо п'яним, він буде позбавлений права керування транспортним засобом на 10 років і заплатить 40 тисяч 800 гривень.  Джерело: Відомості

Рада проголосувала законопрект про збільшення штрафів за водіння авто в нетверезому стані Рада проголосувала законопрект про збільшення штрафів за водіння авто в нетверезому стані Reviewed by Denis 55 on 11:51 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.