Ляшко влаштував рознос керівництву «Нафтогазу» (ВІДЕО)

Ляшко влаштував рознос керівництву «Нафтогазу» (ВІДЕО)

Народний депутат України, лідер Радикальної партії Олег Ляшко влаштував скандал під час засідання комітету Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу.
Парламентарій заявив, що українська влада в особі керівництва НАК "Нафтогаз" тримає народ України за ідіотів, новину передає "Преса України".
Так, депутат від реагував на заяву заступника голови НАК "Нафтогаз України" про те, що український народ володіє надрами країни, які лежать на глибині 5 000 метрів.
Ляшко заперечив, що такого не може бути, коли все, що в українській землі належить народу, а після того, як видобуто корисні копалини, то вони відразу стають власністю кампанії.
Крім того Ляшко нагадав, що в цивілізованих країнах влада завжди компенсує народу вартість ресурсів, які вона здобуває в землі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в "Блоці Петра Порошенко" пояснили, чому держава так різко підвищило тарифи для населення.       Джерело

Ляшко влаштував рознос керівництву «Нафтогазу» (ВІДЕО) Ляшко влаштував рознос керівництву «Нафтогазу» (ВІДЕО) Reviewed by Denis 55 on 22:27 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.