Меркель зробила неочікувану заяву щодо безвізового режиму Україна-ЄС

Меркель зробила неочікувану заяву щодо безвізового режиму Україна-ЄС

 Канцлер ФРН Ангела Меркель не проти надання Україні безвізового режиму із ЄС. Проте у Європі все ж хочуть убезпечитись від масового напливу українських мігрантів, який тут вже прирівняли до ситуації із Сербією у 2010 році.

Новину передає «Преса України».
Меркель похвалила Грузію і Україну за повне виконання усіх умов для візової лібералізації з Євросоюзом, однак перестрахувалась і заговорила про «запобіжник».
Меркель дала зрозуміти, що спочатку Брюсселю необхідно все ж схвалити механізм призупинення безвізового режиму у разі виникнення небажаного розвитку подій.

«Питання механізму тимчасового припинення - ключовий момент наразі. Це не прив'язано до якоїсь країни, а пов'язано з досвідом ЄС щодо візової лібералізації з Сербією... Ми не хочемо повторення ситуації, як це було з Сербією», - пояснила Меркель.
Варто відзначити, що мова йде про масовий напив мігрантів у Європу після того, як  2009-2010 роках ЄС скасувала візи для Сербії, Македонії, Чорногорії, Албанії, Боснії і Герцеговини.
Меркель при цьому нагадала, що бажає якнайшвидшого розгляду українського та грузинського питання у Раді Європи і в Європарламенті: «Йдеться не про занадто тривалий час. Ми намагатимемося, щоб рішення було прийняте якнайшвидше».
Нагадаємо, для того, щоб Україна отримала безвізовий режим, необхідно подолати останню перешкоду. А саме пройти вироблення механізму введення безвізового режиму не тільки для нашої держави, але і для кожної країни ЄС окремо.  Джерело

Меркель зробила неочікувану заяву щодо безвізового режиму Україна-ЄС Меркель зробила неочікувану заяву щодо безвізового режиму Україна-ЄС Reviewed by Denis 55 on 20:29 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.