У Коломиї знайшли труп чупакабри (ВІДЕО)

4d75fd2885fdae3dc4ed0b0e5585cb011460430628

Жителі Коломиї стверджують, що знайшли мертву чупакабру. Її труп був виявлений на горищі одного з будинків. Вчені так не змогли встановити вид тварини.

Новину повідомляють українські ЗМІ, передає «Преса України».
На горищі своєї дачі подружжя Рибаков знайшли труп невідомої тварини. Судячи по рядах зубів і його зовнішнім виглядом, жителі Коломиї визначили, що це ніхто інший, як чупакабра. Кажуть, саме така тварина нищила клітки і вбивала кролів.
На таємничі останки прийшов подивитися Михайло Лущак – місцевий досвідчений мисливець. Він стверджує, що подібної тварини за все життя не бачив, однак підкреслив, що це може бути гібрид куниці, яка, за його словами, також може ламати клітки і висмоктувати кров у кролів.
Однак з ним не згодні біологи Медуніверситету, які стверджують, що це, швидше за все кішка або єнотовидна собака, що підтверджує будова щелеп і черепа тварини. Підказати його різновид міг би аналіз ДНК кісткового мозку, який ще зберігся. Однак такий проводять тільки за кордоном.
Нагадаємо, жителі міста Коломия, що на Прикарпатті, налякані – невідома істота душить кролів у дворах приватних будинків.


У Коломиї знайшли труп чупакабри (ВІДЕО) У Коломиї знайшли труп чупакабри (ВІДЕО) Reviewed by Denis 55 on 12:26 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.