Що потрібно знати українцям про нові правила від Кабміну-Оформлення Субсидій:

Що потрібно знати українцям про нові правила від Кабміну-Оформлення субсидій:
Постановою Кабміну від 27.04.2016 № 319 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету міністрів України" внесено суттєві зміни до порядку надання субсидій населенню.
Не встигли вивчити попередні правила надання субсидій - вже з*явились нові. Здається, останні два роки люди тільки тим і займаються, що збирають довідки і стоять в чергах в соцзахисті.

style="text-align: left;">

У зв'язку з цим змінилися деякі опції при її призначенні та нарахуванні – із травня 2016 року необхідно провести перерахунок чинних субсидій, які розраховувалися з урахуванням пільг.

Списки осіб, які отримують субсидію й мають право на пільги, необхідно передати організаціям, що надають послуги ЖКГ. Якщо розмір субсидії становить 0,0 грн, такі особи не включаються до зазначених списків.
Що потрібно знати українцям про нові правила від Кабміну-Оформлення субсидій:

Відповідні списки надаватимуться постачальникам послуг щомісяця. Якщо субсидія призначається на наступний період із квітня 2016 року, вартість послуг у квітні береться з урахуванням пільг.
– двох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, – для платників єдиного податку першої групи;
– трьох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, – для платників єдиного податку другої групи;
– чотирьох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, – для платників єдиного податку третьої групи.
Джерело: УкрМедіа

Що потрібно знати українцям про нові правила від Кабміну-Оформлення Субсидій: Що потрібно знати українцям про нові правила від Кабміну-Оформлення Субсидій: Reviewed by Denis 55 on 22:14 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.