​Тепер можуть відібрати всі пояси: Тайсон Фьюрі попався на допінгу, тест зроблено перед виграшним боєм з Кличко - Irish Mirror

Тайсон Ф'юрі зразу після бою з Володимиром Кличком


Секрет «непробивного цигана» розкрито. Брутальний британець прийняв «конячу дозу» перед тим як вийти на ринг з Володимиром Кличком

Чемпіон світу у суперважкій вазі Тайсон Ф'юрі виявився замішаним у допінг-скандалі, повідомляють Патріоти України з посиланням на британську пресу. За інформацією видання в аналізах британця, які він здав перед боєм з Кличком у листопаді минулого року, виявлені аномально високі сліди забороненого препарату.

Як повідомляє ірландська газета Тайсон вживав нандролон, який є анаболічним стероїдом і впливає на ріст м'язів. Якщо цей факт офіційно підтвердиться, то британець може втратити всі три чемпіонські пояси та отримати тривалу дискваліфікацію.
Irish Mirror стверджує, що на допінгу попався і двоюрідний брат Тайсона - боксер-важкоатлет Хьюі Ф'юрі. 

Очікується, що незабаром Тайсон повинен постати перед незалежною експертною групою разом зі своїм кузеном, щоб пояснити ситуацію. Британська боксерська рада буде чекати результатів розслідування, за підсумками яких і ухвалить рішення про покарання.
Нагадаємо, що у 2015 році Тайсон Ф'юрі розбурхав світ спорту резонансною заявою. Англієць запропонував легалізувати заборонені препарати, щоб спортсмени могли безкарно їх приймати.
Джерело: Irish Mirror

​Тепер можуть відібрати всі пояси: Тайсон Фьюрі попався на допінгу, тест зроблено перед виграшним боєм з Кличко - Irish Mirror ​Тепер можуть відібрати всі пояси: Тайсон Фьюрі попався на допінгу, тест зроблено перед виграшним боєм з Кличко - Irish Mirror Reviewed by Denis 55 on 12:56 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.