Гройсман: Комунальні послуги обійдуться українцям у 15-20% від доходу

Гройсман: Комунальні послуги обійдуться українцям у 15-20% від доходу
А тим, хто отримує мінімальну пенсію, - ще менше.

Українці не будуть платити за комунальні послуги більше, ніж 15-20% від власного доходу. Про це заявив в ефірі телеканалу "Інтер" прем'єр-міністр Володимир Гройсман.
"Можу запевнити всіх, що ви не будете платити більше, ніж 15-20% від власного доходу. А якщо у людини мінімальна пенсія - то ще менше цього доходу. Це буде означати, що конкретному громадянину України, який має потребу, ми компенсуємо через механізм субсидій. Але той, у кого є гроші, заплатить повну ціну", - сказав глава уряду.
Ще раз хочу підкреслити, щоб почули від маленького села до великого міста, не потрібно нічого боятися. Платіжка прийде, буде записано, скільки це коштує і поруч буде записано, згідно вашого доходу - скільки за вас заплатить держава. Ця допомога є безповоротною", - додав Гройсман.
Нагадаємо, в Україні з 1 липня 2016 року майже вдвічі зросли тарифи на тепло і гарячу воду . Відповідне рішення Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, оприлюднила в травні.       Джерело: УкрМедіа

Гройсман: Комунальні послуги обійдуться українцям у 15-20% від доходу Гройсман: Комунальні послуги обійдуться українцям у 15-20% від доходу Reviewed by Denis 55 on 12:02 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.