Зловмисники прив’язали 16-річного підлітка шнурівками руки до дерева й підпалили

Зловмисники  прив’язали 16-річного підлітка шнурівками руки   до дерева й підпалилиНа місці, де сталося загорання, знайшли непритомного підлітка.

Про те, що в Малинському лісництві спалахнула пожежа, правоохоронців сповістив лісничий. 
"39-річний односелець неповнолітнього разом із 34-річним спільником прив’язав шнурівками руки хлопця до дерева, -- каже Інна Березовська з Головного управління Нацполіції в Рівненській області. -- У них давно були неприязні стосунки. Зловмисники надягнули підліткові на голову поліетиленовий пакет, підпалили навколо нього траву та кинули напризволяще".
Лікарі кажуть: допомога нагодилася вчасно, 16-річний хлопець відбувся переляком. Його життю нічого не загрожує.
Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за частиною 2 статті 127 Кримінального кодексу України (катування), за нею нелюдам загрожує позбавлення волі від п’яти до десяти років.
Джерело: УкрМедіа

Зловмисники прив’язали 16-річного підлітка шнурівками руки до дерева й підпалили Зловмисники прив’язали 16-річного підлітка шнурівками руки до дерева й підпалили Reviewed by Denis 55 on 20:06 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.