У Техасі закохана пара померла, тримаючись за руки, після 58 років шлюбу

У Техасі закохана пара померла, тримаючись за руки, після 58 років шлюбу

В американському місті Сан-Антоніо (штат Техас) подружжя, які прожили в шлюбі 58 років, померли в лікарні з різницею в кілька годин, тримаючись за руки. Історію цієї "любові до гробу" розповіло місцеве видання Huffington Post.


Випадок стався 5 липня. Джордж Родрігес і його дружина Ора в останні дні життя перебували в лікарні. В обох медики діагностували деменцію серця. В день, коли лікарі прогнозували подружжю останні години життя, вони попросили залишити їх в одній палаті. Подружжя не перестаючи тримали один одного за руки. Джордж уві сні переніс інсульт, а через три години пішла з життя Ора. За тиждень до кончини дружини відзначили 58-річну річницю весілля. 
А жили вони разом 60 років. В останні дні життя за ними доглядали діти, онуки і правнуки. "Я дуже за них щаслива. Не можу повірити, що все трапилося саме так. Таке буває тільки у фільмах", - сказала дочка покійних подружжя Карина Мартінес.
Джерело: УкрМедіа


У Техасі закохана пара померла, тримаючись за руки, після 58 років шлюбу У Техасі закохана пара померла, тримаючись за руки, після 58 років шлюбу Reviewed by Denis 55 on 16:33 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.