Як позбутися мурах у хаті-фахівець

Як позбутися мурах у хаті-фахівець
Начальник вiддiлу контролю за обiгом засобiв захисту рослин  розповів про те, як найкраще позбуватися мурах у помешканні.-- Найдiєвiший спосiб -- використання бури або борної кислоти, їх можна придбати в аптецi. Цi речовини руйнують хiтиновий покрив комах. Слiд речовиною посипати там, де скупчуються комахи. Як тiльки бура потрапить на них, вони загинуть. Щоб знищити всю колонiю мурах, треба робити спецiальнi пастки. Для цього взяти по чайнiй ложцi бури та цукру або меду, змiшати й розсипати в рiзних мiсцях помешкання.
Ще один спосiб: змiшуємо картопляне пюре з яєчним жовтком, цукром i борною кислотою. Формуємо невеличкi кульки, розкладаємо неподалiк гнiзд комах. Мурахи вiзьмуть цю поживу й вiднесуть iншим, зокрема, нагодують свою королеву та личинки.
Допомагає проти шкiдникiв i соняшникова олiя. Олiєю можна обробити дiлянки, де є комахи, або ж просто їх обприскувати. Як тiльки жир потрапить на комах, вони не зможуть дихати, адже олiя закупорює отвори в тiлi.
А ще мурах вiдлякує запах бузини, гiркого полину та дикої м'яти. Листки слiд розкласти в багатьох мiсцях, щоб запах у кiмнатi був iнтенсивний.
Також мурахи не терплять запаху розсади помiдорiв. Тож пiсля пасинкування томатiв не викидайте зайвi рослини -- знадобляться.
Джерело: УкрМедіа

Як позбутися мурах у хаті-фахівець Як позбутися мурах у хаті-фахівець Reviewed by Denis 55 on 12:48 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.