Путін придумав, як відрізати росіян від Інтернету

Путін придумав, як відрізати росіян від Інтернету
Відомий фінансист Слава Рабінович стверджує, що президент Росії планує позбавити більшості росіян доступу до Інтернету цілком законним шляхом.
Про це він написав у себе на сторінці.


«Як відключити російський народ від Інтернету, щоб не було виття на весь світ? Щоб не тумблером «вкл/викл»? Щоб до «виборів» 2018 року у людей вже не було доступу до інформації, щоб залишився один путінський телеящик, для тотального безперервного промивання мізків. Але щоб «в рамках закону». Адже Путін полюбляє імітувати «законність», - пише Рабінович.

«ФСБ повернулася з відповіддю: законопроектом, нібито анти-терористичних. Примусити зберігати астрономічно великий масив інформації. Зробити так, щоб оператори мобільного зв'язку підняли свої ціни, самі будучи на межі розорення. Щоб провайдери Інтернету підняли свої ціни, теж самі на межі розорення. А якщо хто з них і розориться, нічого: «передержатели активів» Прохоров, Мамут і Усманов з радістю куплять обанкрочені «державою» бізнеси за пару копійок, і з тією ж радістю будуть виконувати з ними всі завдання партії і уряду», - додав фінансист.
«А доступу в Інтернет позбавити не тумблером «вкл/викл» (це ж недемократично), а рублем. Зробити вартість підключення до Інтернету таким, щоб у 75% населення на це тупо не вистачило б грошей. І проблему непотрібного Путіну спілкування в соцмережах можна вирішити таким же чином, в якості безкоштовного бонусу: немає Інтернету, немає і цих проклятих соцмереж», - підкреслив Рабінович.                  Джерело: УкрМедіа

Путін придумав, як відрізати росіян від Інтернету Путін придумав, як відрізати росіян від Інтернету Reviewed by Denis 55 on 19:15 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.