Чому чоловіки швидко засинають після сексуальної поведінки- фахівець

Чому чоловіки швидко засинають після сексуальної поведінки- фахівець

Жінки ж до такої реакції чоловіків ставляться вкрай негативно

За словами фахівців із французького медичного центру Інсерм, після сканування мозку до і після оргазму стало ясно, що його "думаюча частина", а саме кора головного мозку, відключається після статевого акту. Далі звивини кори і мигдалина мозочка дають команду відключити сексуальні бажання. Усе це супроводжується викидом окситоцину і серотоніну, які дають потужний снодійний ефект.

"Ці експерименти дали нам перші натяки на те, що відбувається в мозку під час оргазму. Після нього чоловіки зазвичай відчувають період незбуджуваності, коли їх не можна розбудити", - цитує слова нейрохірурга Сержа Столеру.

Через це чоловік відвертається і швидко засинає, тоді як партнерка хоче поговорити і продовжити.
"У жінок, схоже, все інакше. У них немає такої сильної фази незбуджуваності, і вони хочуть продовження, коли чоловікові просто потрібен відпочинок", - додав учений, зазначивши, що "людський мозок бере участь у всіх послідовних кроках сексуальної поведінки".
Жінки ж до такої реакції чоловіків ставляться вкрай негативно. Згідно з останніми дослідженнями Університету Мічигану в США, багато представниць слабкої статі відчувають себе скривдженими і небажаними, коли чоловік засинає відразу після сексу.
Джерело: УкрМедіа


Чому чоловіки швидко засинають після сексуальної поведінки- фахівець Чому чоловіки швидко засинають після сексуальної поведінки- фахівець Reviewed by Denis 55 on 22:44 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.