Ще й дурою обізвали за загравання з "ЛДНР": Як на мітингу під одеською мерією Савченко закидували яйцями (відео)

Ще й дурою обізвали за загравання з "ЛДНР": Як на мітингу під одеською мерією Савченко закидували яйцями (відео)

Нападники вимагали від нардепа вибачитися за слова про те, що українцям нібито необхідно просити вибачення перед мешканцями окупованого Донбасу.?

В мережі з'явилося відео з Одеси, де українську льотчицю і народного депутата Надію Савченко спробували закидати яйцями під час виступу на Думській площі перед протестуючими. Відео опубліковане на YouTube "Новини Одеси".
Як стало відомо раніше, прибувши на площу, Савченко почала зі сцени відповідати на запитання людей. В цей час двоє чоловіків кинули в неї яйця, але не влучили. Нападники вимагали від нардепа вибачитися за слова про те, що українцям нібито необхідно просити вибачення перед мешканцями окупованого Донбасу.Джерело: УкрМедіа

Ще й дурою обізвали за загравання з "ЛДНР": Як на мітингу під одеською мерією Савченко закидували яйцями (відео) Ще й дурою обізвали за загравання з "ЛДНР": Як на мітингу під одеською мерією Савченко закидували яйцями (відео) Reviewed by Denis 55 on 16:23 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.