Борис Апрєль став Анею: змінив стать і поїхав до Росії (ФОТО)

Пам’ятаєте довготелесого, білокосого і дивакуватого хлопця-дівчинку Борю Апрєля? Так от, він тепер остаточно дівчинка…повыдомляє http://www.bbcccnn.com.ua

Борис Апрєль став відомим після участі в українському шоу «Фабрика», де він продемонстрував гарні вокальні данні, але найбільше запам’ятався глядачам своєю «невизначеною статтю». Після шоу він співпрацював з українською співачкою та продюсером Наталею Могилевською, записував пісні і знімав кліпи.З кожним місяцем його зовнішність змінювалася і походила більше на жіночу. Хоч хлопець і вагався з визначенням статі та сексуальної орієнтації, але зрештою зрозумів, що був народжений дівчинкою у тілі хлопчика!

Він розірвав стосунки зі своїм продюсером і виїхав до США. Останні декілька років про нього зовсім не було чути, але тепер він повернувся – у новому тілі, з новим ім’ям, але з тим самим голосом, амбіціями і не в Україну.

25-річний Апрєль народився у Криму і тепер, після окупації, вирушив до Москви взяти участь у російському варіанті співочого талант-шоу «Голос».

В США два роки тому він зробив операції зі зміни статі, змінив ім’я та образ. А ще – знайшов своє кохання!

Після першого прослуховування, російське журі шоу було здивоване талантом співака(чки), адже Боря-Аня володіє 4 октавами!
Борис Апрєль став Анею: змінив стать і поїхав до Росії (ФОТО) Борис Апрєль став Анею: змінив стать і поїхав до Росії (ФОТО) Reviewed by Denis 55 on 14:20 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.