Янукович готовий розповісти всю правду про події на Майдані

Янукович готовий розповісти всю правду про події на Майдані

Побіжний президент України готовий розповісти всю правду про події на Майдані.

За словами адвоката Януковича Віктора Сердюка, захист наполягає на якнайшвидшій передачі до суду справи по Майдану, що дозволить його клієнту відкрито, без цензури, представити всім громадянам України реальну версію подій трагедії, що сталася на Майдані.

«Ми сподіваємося, що цей процес буде максимально публічним, і всі його учасники, включаючи потерпілих, зможуть самостійно дати оцінку і зрозуміти, хто повинен нести відповідальність за те, що сталося в Україні», — сказав Сердюк, додавши при цьому, що Янукович має намір передати справи Майдану міжнародним судам, щоб українські політики не могли на них впливати.
У відповідь на питання, чи є якісь гарантії, при яких колишній президент України приїхав би в Україну, Сердюк відповів, що Янукович на сьогоднішній день є для чинної влади найменш бажаним свідком, у зв'язку з тим говорити про наявність реальних гарантій його безпеки не представляється можливим.
Джерело: УкрМедіа


Янукович готовий розповісти всю правду про події на Майдані Янукович готовий розповісти всю правду про події на Майдані Reviewed by Denis 55 on 23:23 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.