Як хакерам вдається красти гроші через СМС і інтернет

Як хакерам вдається красти гроші через СМС і інтернет
 Методи хакерів з відбирання грошей дуже хитромудрі і постійно оновлюються.
А разом з поширенням інтернету все більше людей підключають свої смартфони до Мережі, користуючись мобільним банкінгом.
Методи хакерів з відбирання грошей дуже хитромудрі і постійно оновлюються. .
Хакери зосередилися на простих смертних. Наприклад, розсилали рядовим працівникам фінансових компаній листи від імені НАЦбанку.
У листи містилися нібито робочі інструкції. Але на ділі там була шкідлива програма, що дозволяє хакерам знімати чужі гроші і переводити на свої рахунки.

Сьогодні поширений обман по СМС.
Хакери дізнаються номер телефону людини в Мережі, а потім пишуть СМС:
ваш рахунок у банку заблокований. Слідом хакери дзвонять від імені особи співробітника банку і просять назвати пін-код карти. Далі шахраї можуть зняти гроші з рахунку або зробити покупку в інтернет-магазині за цією карткою. Причому цікаво, що шахраї використовують іноді автоматизовану програму. Тобто дзвінок надходить від робота, чомусь їм люди вірять більше, ніж живому співрозмовнику.
У минулому році роботизовані дзвінки допомогли шахраям отримати  мільйони гривень

Спосіб обману з Wi-Fi використовується в метро великих міст.
Шахрай створює точку доступу з таким же ім'ям, як у метро. Пасажири підключаються до цієї точки, а хакер отримує доступ до інформації на їх пристроях. Хакери додумалися навіть до того, щоб знімати гроші за допомогою бездротового терміналу, використовуючи технології безконтактної оплати - PayWave від VISA і PayPass від MasterCard.
Смішно, але зняти гроші можна просто приклавши пристрій до кишені жертви не далі, ніж на відстані 20 сантиметрів.                    Джерело: УкрМедіа
Як хакерам вдається красти гроші через СМС і інтернет Як хакерам вдається красти гроші через СМС і інтернет Reviewed by Denis 55 on 21:55 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.