Глюкоза шокувала новим відвертим вбранням (фото)

Глюкоза шокувала новим відвертим вбранням (фото)
Шанувальники вважають, що співачка явно перестаралася з бажанням продемонструвати всі свої переваги.
Популярна російська співачка Глюкоза в світі Наталя Чистякова-Іонова не втомлюється демонструвати своїм шанувальникам нові образи, при цьому часто підбираючи для цієї мети досить сміливі і відверті наряди. Фанатам доводилося бачити зірку в одній білизні, і навіть без неї.

Дівчину нерідко дорікають у непристойності подібних нарядів, натякаючи на її статус заміжньої дами з двома дітьми, однак Глюкозу, судячи з усього, цей факт не зупиняв до останнього моменту. Останнім часом Наталія намагається додавати в Instagram нейтральні фотографії, на яких вона представлена в светрах і скромних сукнях.
Глюкоза шокувала новим відвертим вбранням (фото)
Тим не менш, куди заховати б'є через край сексуальність, навіть у білому скоєно закритому спереду плаття дівчина виглядає досить еротично завдяки відкритим глибоким розрізом довгим і струнким ногам. Шанувальники вважають, що співачка явно перестаралася з бажанням продемонструвати всі свої переваги.
Адже не будь розрізу на сукні, вона виглядала б набагато скромніше, як і належить молодій мамі.              Джерело: УкрМедіа


Глюкоза шокувала новим відвертим вбранням (фото) Глюкоза шокувала новим відвертим вбранням (фото) Reviewed by Denis 55 on 11:19 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.