Сенсаційна знахідка: останки прибульця виявлені в Данії

Сенсаційна знахідка: останки прибульця виявлені в Данії

У Данії був знайдений череп прибульця. Вчені визначили, що вік знахідки приблизно 800 років.

На датському острові Силанд вченими був виявлений череп, в якого дивна, незвична форма. У нього очниці набагато більше людських. Над цим питанням дослідники думають не перший місяць. Але тепер учені зійшлися в думці, що походження черепа інопланетне.За розміром череп в півтора рази більше від людської голови.

«Ці останки могли б належати ссавцю, якщо б не настільки дивні габарити. Ми вважаємо, що навряд чи цей череп має земне походження», — було заявлено представником ветеринарного коледжу з Копенгагена, який досліджує знахідку.
Данські учені порахували, що вік черепа становить 800 років. Саме цей факт найбільш дивний, оскільки череп виявили під час ремонтних робіт місцевих комунікацій. До речі, їм немає і 100 років. Перед цим дослідниками була запропонована версія, що череп міг належати доісторичній тварині. Проте вони самі ж спростували цей варіант.
Вчені відзначають, що в XIV столітті на Силанде діяло таємне товариство поетів і письменників під назвою «Орден світла Пегаса». Ходять чутки, що суспільство мало інопланетні артефакти.
Джерело: УкрМедіа

Сенсаційна знахідка: останки прибульця виявлені в Данії Сенсаційна знахідка: останки прибульця виявлені в Данії Reviewed by Denis 55 on 18:36 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.