Силіконові груди вбивають Жінок

Силіконові груди вбивають жінок
Хвороба зазвичай розвивається протягом декількох років після того, як жінкам були встановлені грудні імпланти.
Жінки з бюстом невеликого розміру часто прагнуть збільшити його хірургічним шляхом . Однак такі експерименти над собою можуть мати летальний результат для красунь . Експерти з Франції заявили про те , що між установкою грудних імплантів і виникненням раку існує очевидний зв'язок . Побоювання медиків стосуються ризику розвитку одного з видів раку крові - анапластичної крупнокліткової лімфоми.
" Жінки , які перенесли операцію по збільшенню грудей , піддаються високому ризику розвитку цього виду онкологічних захворювань " , - відзначили експерти .
Відомо , що хвороба зазвичай розвивається протягом декількох років після того , як жінкам були встановлені грудні імпланти .
Нагадаємо , одним з гучних скандалів , від якого до цих пір трясе косметично - хірургічну галузь , були пов'язаний саме з грудними імплантами . Ці вироби , вироблені французькою фірмою PIP , містили в собі силікон промислового класу , призначений для використання в матрацах - з їх установкою пов'язували випадки смерті серед жінок , що збільшили собі груди .
Джерело: УкрМедіа

Силіконові груди вбивають Жінок Силіконові груди вбивають Жінок Reviewed by Denis 55 on 13:37 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.