У Сумській області зафіксували спалах чуми Свиней

У Сумській області зафіксували спалах чуми свиней

На даний момент проводяться заходи щодо локалізації збудника АЧС.

У прес-службі повідомили, що на 18 липня залишилося 5 неблагополучних щодо АЧС пунктів в Сумській, Миколаївській, Чернігівській, Черкаській та Чернівецькій областях.

За даними з відкритих джерел, крім зазначеного випадку, з початку 2016 року в Україні зареєстровано 14 спалахів АЧС, в тому числі в Полтавській і Одеській областях – по три, у Черкаській, Житомирській, Сумській, Кіровоградській, Хмельницькій, Миколаївській, Чернівецькій та Чернігівській – по одній.

У 2015 році на території України було зафіксовано 40 випадків АЧС в дев'яти областях: Чернігівській – 13 спалахів, у Київській та Сумській – по 6, у Полтавській – 5, Миколаївській – 4, Рівненській та Одеській – по два, у Житомирській і Черкаській – по одному випадку. При цьому 5 з цих спалахів відбулися в дикій природі.
Африканська чума свиней (хвороба Монтгомері) - контагіозне вірусне захворювання домашніх і диких свиней. Для людини вірус АЧС небезпеки не несе. Захворювання передається при прямому контакті хворих тварин і здорових, через продукти зі свинини, кліщами і механічно (транспортними засобами, при переміщенні людей і тварин). Вакцини від захворювання немає. Майже все поголів'я хворих свиней гине. Вірус знищується виключно шляхом нагрівання до високих температур.
Джерело: УкрМедіа


У Сумській області зафіксували спалах чуми Свиней У Сумській області зафіксували спалах чуми Свиней Reviewed by Denis 55 on 22:47 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.