Американка народила три пари близнюків за три Роки

Американка народила три пари близнюків за три роки

Жителька Канзасу (США) — 20-річна Данеша Коуч — у червні 2016 роки народила доньок-близнят Дарлу і Делань.

У травні 2015 року Данеша теж народила двох близнюків — дівчаток Делайлу і Давіну, повідомляє «Росбалт».
А в квітні 2014 року молода американка народила близнюків-синів — Десмонда і Данаріуса. На жаль, один з хлопчиків помер незабаром після народження.

Випадок Данеша Коуч — досить незвичайний, оскільки вона тричі за три роки завагітніла близнюками. Всі діти народилися шляхом кесаревого розтину.
За словами акушера-гінеколога Марджорі Грінфілд, швидше за все, така особливість організму Данеша Коуч обумовлена ​​генетичними причинами. Мабуть, у жінки одночасно дозрівають відразу дві яйцеклітини, що й збільшує вірогідність зачаття двійні.
Данеша зазначає, що і вона, і її чоловік з’явилися на світ у багатодітних сім'ях. У її матері було 12 дітей, а у її чоловіка ще 8 братів і сестер. Однак близнюків не було ні в її родині, ні в сімействі чоловіка.
Зараз молода мати щодня міняє 35 підгузників. Незважаючи на те, що молодші дівчатка знаходяться на грудному вигодовуванні, для інших дітей необхідно придбати суміш — на це сім'я Коуч витрачає близько $ 100 в тиждень.
Варто зазначити, що в США безперервно триває зростання числа близнюків. У 1980 році їх з'являлося 19 пар на тисячу пологів, а в 2014-му — 34. Народженню близнят сприяють допоміжні репродуктивні технології — ліки для підвищення фертильності, штучне запліднення і, перш за все, екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ).  


Американка народила три пари близнюків за три Роки Американка народила три пари близнюків за три Роки Reviewed by Denis 55 on 23:23 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.