Зареєструвана петиція з вимогою відібрати у Надії Савченко звання Героя України

 Зареєструвана петиція з вимогою відібрати у Надії Савченко звання Героя України

За перших кілька годин вона набрала майже три тисячі голосів.

Українська льотчиця та народний депутат Надія Савченко зробила заяву щодо вміння вибачати та просити вибачення.
Про це вона сказала в ефірі 5 Каналу.
Нам можливо доведеться просити вибачення. Не можливо, а точно. Треба просити вибачення і прощати, інакше миру не буде, – зазначила Савченко.Крім того, нардеп розповіла казку про гадюку та згадала про лист, який їй свого часу написали.

Коли я була у в’язниці, одна жінка мені написала листа. У неї був єдиний син, який пішов на війну та загинув за Україну. Вона сказала, що вона може зрозуміти тут жінку, яка втратила єдиного сина з того боку – "ЛНР" і "ДНР. І вона сказала: "Нам більше немає що ділити, у нас більше нічого не залишилось". Ось у цієї матері, яка втратила сина з тієї сторони, я готова попросити вибачення, – підсумувала льотчиця.
У відповідь на сайті президента України зареєстрували петицію з вимогою відібрати у Надії Савченко звання Героя України. І за перших кілька годин вона набрала майже три тисячі голосів.
У петиції йдеться: "Відібрати у Н. Савченко звання Героя України, яке вона не заслуговує. Після того, як вона була завербована ФСБ і відпущена в Україну, Савченко почала заявляти про те, що "потрібно вести прямі переговори з бойовиками ДЛНР", так само вона заявила про те, що "потрібно знімати санкції з Росії". Це що взагалі таке, пане президенте? І ця людина носить велике звання Героя України? Тоді як тисячі справжніх Героїв-Воїнів віддали свої життя за нашу свободу, за наше майбутнє, за нашу Україну, і вони не отримали такого звання. Якщо у нас такі ось "герої", тоді ганьба Вам, пане Порошенко!"
Джерело: УкрМедіа

Зареєструвана петиція з вимогою відібрати у Надії Савченко звання Героя України Зареєструвана петиція з вимогою відібрати у Надії Савченко звання Героя України Reviewed by Denis 55 on 18:19 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.