РНБО може розглянути питання про введення воєнного стану, - Турчинов

РНБО може розглянути питання про введення воєнного стану, - Турчинов

Введення воєнного стану буде розглянуто у разі продовження загострення ситуації на Донбасі.

Рада національної безпеки і оборони (РНБО) може розглянути питання про введення воєнного стану в разі продовження небезпечного загострення ситуації на Донбасі. Про це заявив секретар РНБО Олександр Турчино , передає прес-служба відомства.

За словами Турчинова, активні агресивні дії військ РФ призводять до системного погіршення ситуації на сході.

"Безперервні обстріли із застосуванням російським агресором забороненого мінськими угодами потужної зброї, сучасних засобів наведення і корекції вогню призводять до значних втрат серед наших військових. За останню добу ми втратили 7 українських військових, 14 - поранені", - заявив Турчинов.
Секретар РНБО підкреслив, що український військові чітко дотримуються мінських угод і використовують зброю тільки у відповідь на провокації російських військових.
Крім того, Турчинов повідомив, що через дипломатичні канали Україна поінформувала своїх західних партнерів щодо порушення Росією мінських домовленостей.
"У разі продовження цих небезпечних тенденцій, Україна вживатиме всіх необхідних заходів для захисту цілісності нашої країни і безпеки громадян, аж до внесення в порядок денний РНБО питання про введення воєнного стану", - підкреслив він.
Олександр Турчинов заявив, що в Україні зростає загроза кібершпіонажу з боку Російської Федерації.
Джерело: УкрМедіа


РНБО може розглянути питання про введення воєнного стану, - Турчинов РНБО може розглянути питання про введення воєнного стану, - Турчинов Reviewed by Denis 55 on 22:59 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.