З’явилося нове відео моменту вбивства Павла Шеремета (ВІДЕО)

85fc0ea8ef99148c8540f7938ccbcd851469044510
У мережі з’явився ще один відеозапис, на якому відображений момент вибуху автомобіля, в якому перебував відомий журналіст Павло Шеремет.

В результаті вибуху журналіст загинув на місці, новину передає “Преса України”.

Раніше в мережі вже з’являлось відео злочину, однак у новому ролику краще якість і більше кадрів до моменту вибуху автомобілів.
Нагадаємо, журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня в центрі української столиці. Павло Шеремет рухався з свого будинку на перехресті вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка. Він встиг проїхати всього кілька десятків метрів від будинку, коли автомобіль був підірваний. Сам автомобіль належав власнику сайту “Українська правда” Олені Притулі.


Правоохоронні органи повідомили, що автомобіль, в якому їхав журналіст, був підірваний за допомогою саморобного вибухового пристрою.З’явилося нове відео моменту вбивства Павла Шеремета (ВІДЕО) З’явилося нове відео моменту вбивства Павла Шеремета (ВІДЕО) Reviewed by Denis 55 on 12:23 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.