У Китаї батьки назвали четвернят Північ, Південь, Захід і Схід

У Китаї батьки назвали четвернят Північ, Південь, Захід і Схід


Мати малюків — 27-річна Лі Цзюань та її чоловік давно мріяли про дітей. Вони живуть у шлюбі вже кілька років, проте Лі Цзюань не вдавалося завагітніти. За рекомендацією лікаря китаянка стала приймати препарати, що стимулюють овуляцію, і в листопаді минулого року вона нарешті завагітніла, повідомляєInforming.
На дев'ятому тижні вагітності подружжю сказали, що вони стануть батьками відразу чотирьох дітей. Під час пологів жінці довелося робити кесарів розтин, після чого на світ з'явилися дві дівчинки і два хлопчики. Пологи відбулися 4 липня, на 33-му тижні вагітності.
Вони народилися недоношеними: найменший з них важив близько 1,75 кг. Тепер новонароджені повинні провести у відділенні інтенсивної терапії близько місяця.
Малятам щастить — їхні дідусі та бабусі готові взяти на себе роль нянь — кожен із них буде наглядати за одним малюком. 

У Китаї батьки назвали четвернят Північ, Південь, Захід і Схід У Китаї батьки назвали четвернят Північ, Південь, Захід і Схід Reviewed by Denis 55 on 19:30 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.