Екс-зеки не дали спокою жертві й після смерті

Екс-зеки не дали спокою жертві й після смерті
Правоохоронці на місці події виявили труп жінки без одягу з ознаками насильницької смерті у вигляді пошкодження черевної порожнини живота.
Правоохоронці затримали двох раніше судимих 27-річних жителів Чорноморська (раніше Іллічівськ), які на пляжі в селі Молодіжне Овідіопольського району спочатку втопили 22-річну дівчину, а потім згвалтували і закопали її в пісок.
До чергової частини поліції надійшло повідомлення про те, що на відстані 15 метрів від узбережжя Чорного моря на пляжі було виявлено лікоть людини, закопаної в пісок.

Правоохоронці на місці події виявили труп жінки без одягу з ознаками насильницької смерті у вигляді пошкодження черевної порожнини живота. Тіло жінки було направлено на судово-медичну експертизу.
Як з'ясувалося, зловмисники разом з потерпілою відпочивали на березі моря і розпивали спиртні напої. Під час спілкування між ними виникла сварка, в результаті якої зловмисники втопили знайому в море, потім на березі руками завдали їй численні удари по обличчю і тілу і згвалтували. Після чого тіло закопали в пісок, зазначає обласна поліція.
"Вранці наступного дня зловмисники повернулися на місце злочину для приховування слідів і розкопали тіло потерпілої, розрізали черевну порожнину і, вирізавши статеві органи, знову закопали труп в пісок", - повідомляє поліція.
Зараз зловмисники перебувають в ізоляторі тимчасового тримання. Їм загрожує в'язниця до 15 років або довічне ув'язнення.                            Джерело: УкрМедіа


Екс-зеки не дали спокою жертві й після смерті Екс-зеки не дали спокою жертві й після смерті Reviewed by Denis 55 on 12:02 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.