Потерпіть ще 15 років і станете безсмертними, - обіцяє Google

Потерпіть ще 15 років і станете безсмертними, - обіцяє Google

Чи принаймні позбавитесь тіла, що має здатність старіти. Майбутнє, про яке ми раніше читали в творах фантастів, наближається до нас семимильними кроками. Якихось 15 років пролетять – і не помітиш, а далі вже можна не рахувати.

Безсмертя ще не стало реальністю, але технології, що швидко розвиваються, можуть наблизити його настання. Так, принаймні, заявивши Рей Курцвейл, технічний директор Google Global Future 2045 World Congress.Розглядаючи біологію як програмне забезпечення і перепровуючи клітини для лікування хвороб, людство вже досягла великих успіхів в медицині, сказавши Курцвейл.

"Швидкий розвиток відповідних технологій станеться в найближчі 10 або 20 років, ймовірно через 15 років ми досягнемо точки перегину, де науковий прогрес додаватиме нам більше років, ніж ми втрачатимемо через старіння", – говорити Рей. "Через 10 або 20 років настануть грандіозні зміни в охороні здоров'я і медицині".
Наприклад, використовуючи 3D біопринтери, які можуть друкувати тканини людини, і стовбурові клітини, які використовуються як матеріал для друку, дослідники зможуть вирощувати справжні людські органи.
"Вже є фантастичні методи лікування хвороб серця, раку та інших неврологічних захворювань , що грунтуються на ідеї перепрограмування", – говорити Курцвейл. "Це все приклади подачі біології як програмного забезпечення. Ці технології стануть в 1000 разів потужнішими через 10 років. І в мільйон разів через 20".
Досягнення безсмертя є однією з головних цілей 65-річного вченого. Він говорити, що приймає до 250 пігулок в день і з пів десятка внутрішньовенних вакцин кожного тижня для підтримки свого здоров'я і тіла в хорошій формі, сподіваючись жити вічно.
Дмитро Іцков, ініціатор проекту Future 2045 World Congress, на людське безсмертя не розраховує. Його план – замінити людські тіла на небіологічні носії, в які буде імплантований людський мозок. До 2020 року повинні з'явитися роботи, що будуть керуватись силою думки. До 2025 – можливість перемістити мозок в штучне сховище при збереженні його життєдіяльності. До 2035 – можливо розмістити усю інформацію з мозку на комп'ютерному  носії, так щоб роботам не потрібно було тягати з собою вміст черепної коробки.
До 2045 – досягнення технологічної нірвани, коли розум, що віртуалізувався, контролюватиме голографічні тіла.
Як вам таке недалеке майбутнє?           Джерело: УкрМедіа

Потерпіть ще 15 років і станете безсмертними, - обіцяє Google Потерпіть ще 15 років і станете безсмертними, - обіцяє Google Reviewed by Denis 55 on 15:29 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.