Під Києвом щасливий грибник знайшов гриб за … 19 тисяч гривень

02160434_02160541_89_
За словами бувалих грибників, трюфелі в Україні взагалі є рідкістю. А якщо і з’являються, то в середині серпня.
Неподалік від Василькова (Київська область) грибник знайшов гриб, приблизна вартість якого становить 19 тис. грн. Приблизну вартість гриба білий трюфель з’ясували журналісти agronews.org, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.У соцмережах вже активно обговорюється грибна аномалія, що розігралася в цьому році під Києвом – з’являються регулярні повідомлення про знаходження неймовірних розмірів білих грибів, підберезників і маслюків.
Крім цього, кілька разів були знайдені білі трюфелі, хоча травень-червень не вважаються традиційним сезонним часом для них.
За словами бувалих грибників, трюфелі в Україні взагалі є рідкістю. А якщо і з’являються, то в середині серпня. В Україні здійснювалися спроби вирощування трюфеля в домашніх умовах – міцелій гриба коштує від 700 грн. і вище.
Найбільш дорогим видом є чорний трюфель. Такий гриб може коштувати вище 23 тис. грн. Урожай його збирають в період з листопада по березень.


Під Києвом щасливий грибник знайшов гриб за … 19 тисяч гривень Під Києвом щасливий грибник знайшов гриб за … 19 тисяч гривень Reviewed by Denis 55 on 20:12 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.