В США 5-річну дівчинку видали заміж за кілька годин до її смерті (фото)

В одній із лікарень США пройшла незвичайна весільна церемонія. Батьки 5-річної важкохворої дівчинки вирішили виконати її останнє бажання і видали заміж за її 6-річного друга.

Одруження маленьких нареченого і нареченої відбулися прямо в лікарняній палаті. Батьки малюків купили нареченій біле плаття і корону, а нареченому строгий костюм. В ході церемонії діти обмінялися спеціальними обручками, на яких були зображення Міккі і Мінні Маус. Свято завершилося солодким столом з тортом. ЗМІ повідомляють, що 5-річна дівчинка померла через шість годин після весільної церемонії.


 
Батьки малюків відзначають, що їхні діти з дворічного віку твердили про намір розписатися, як тільки подорослішають. На жаль, маленькій американці не судилося подорослішати і виконати свою мрію, лікарі виявили у дівчинки муковісцидоз і хронічну пневмонію.
Джерело: УкрМедіа


В США 5-річну дівчинку видали заміж за кілька годин до її смерті (фото) В США 5-річну дівчинку видали заміж за кілька годин до її смерті (фото) Reviewed by Denis 55 on 20:39 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.