Офіційний трейлер "50 відтінків темніше" спокусив мережу (Відео)

Продовження обіцяє бути гарячим.

14 лютого 2017 року, спеціально до Дня закоханих, на великі екрани вийде продовження еротичного фільму "50 відтінків сірого". У фільмі мова піде про розвиток відносин Анастейші Стіл (Дакота Джонсон) і Крістіана Грея (Дорнан).
Зокрема, в кадрі з'явиться чудова Кім Бесінджер, яка зіграє колишню коханку Крістіана, завдяки якій він захопився БДСМ-культури. Двохвилинний ролик інтригує напруженими емоціями і обіцяє всепоглинаючу пристрасть на екрані.
Багато шанувальників впевнені, що друга частина перевершить першу в рази. І судячи з того короткому вигляді, яке нам надали, це дійсно правда.


Що ж, з нетерпінням будемо чекати виходу на великі екрани і сподіватися,що очікування будуть виправдані на всі 100%. Тому що, як ми пам'ятаємо, перша частина стала вельми неоднозначною за відгуками критиків.
Джерело: УкрМедіа


Офіційний трейлер "50 відтінків темніше" спокусив мережу (Відео) Офіційний трейлер "50 відтінків темніше" спокусив мережу (Відео) Reviewed by Denis 55 on 20:28 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.