Тіна Кароль має стосунки з воїном АТО (ФОТО)

Тіна Кароль має стосунки з воїном АТО (фото)
Відома українська співачка Тіна Кароль повідомила, що і справді має стосунки з чоловіком, який приймав участь в АТО на сході нашої країни.

Про це вона розповіла Катерині Осадчій в одному з інтерв’ю, передає Корупція.Стар
4263ca10a185de1685ef5ee760a95fa2
Виявляється, з цим чоловіком Тіна знайома давно і навіть мала раніше серйозні відносини. У свої юні 18 років вона була йому цивільною дружиною і чекала на освідчення, проте чоловік, який старший за співачку на 6 років, відмовив їй. Пара розлучилася і весь цей час жила своїм життям: Тіна вийшла заміж, народила сина, а її екс-коханий також став батьком і одружився на іншій жінці, проте і з нею не склалося.

Таємничого обранця звати Дмитро Тубольцев – актор, режисер, а віднедавна і учасник бойових дій на Донбасі. Він став автором її нової пісні «Твої гріхи» і відтоді їхні стосунки відновилися. Власне, ініціатором стала сама Кароль, адже до написаної музики їй не вистачало пісні, тому вона попросила саме Дмитра написати вірші для неї. 
screenshot_11
screenshot_10
Але, як запевнила співачка, між нею та Дмитром нічого немає, окрім дружби та співавторства. Про кохання чи щось подібне мова не йде. 
Але як воно насправді – час покаже…           Джерело

Тіна Кароль має стосунки з воїном АТО (ФОТО) Тіна Кароль має стосунки з воїном АТО (ФОТО) Reviewed by Denis 55 on 21:27 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.