У Китаї народилося порося з «людським обличчям» (ВІДЕО)

У Китаї народилося порося з «людським обличчям» (відео)
Де саме було знято шокуюче відео, невідомо.
У Китаї народилося порося з людським обличчям і геніталіями на лобі. Судячи з опублікованих в Мережі кадрів, у малюка серйозні проблеми з диханням. Де саме було знято шокуюче відео, невідомо, проте поросята-мутанти зі схожими відхиленнями народжуються у місцевих фермерів досить часто, повідомляє видання «Вести».
Опубліковане нижче відео стрімко розлетілося по китайським соцмережах. Автора ролика, втім, зараз встановити не вдалося. Відомо, що в минулому році схоже порося, у якого також було «людське обличчя» та геніталії на лобі, з’явився на світло у фермера Тао Лу з міста Наньнін.
Мутант був одним з 19 поросят, одночасно народжених у свині в господарстві фермера. Як тільки фотографії малюка розлетілися по Мережі, до Тао Лу стали надходити повідомлення з проханням продати «монстра». Кілька десятків людей приїхали в гості до китайця спеціально, щоб подивитися на порося.
На жаль, незабаром дитинча померло, так як мати відмовилася його годувати, а привчити поросяти до пляшки не вдалося. За словами Тао Лу, він міг продати тварину дорожче, ніж все своє свиняче стадо, але не встиг цього зробити.У Китаї народилося порося з «людським обличчям» (ВІДЕО) У Китаї народилося порося з «людським обличчям» (ВІДЕО) Reviewed by Denis 55 on 13:19 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.