ТЕРМІНОВО: МИТНИЦЯ ОГОЛОШУЄ ВІЙНУ АВТОМОБІЛЯМ З ІНОЗЕМНИМИ НОМЕРАМИ

Державна фіскальна служба серйозно займеться нерозмитненими автомобілями з іноземною реєстрацією.

Про це заявив головний операційний директор Wiseman Rose LLP Сергій Креймер, пише autocentre.ua.

За його словами, Державна фіскальна служба (ДФС) вже готує списки всіх автомобілів, ввезених в режимі транзиту або тимчасового ввезення на територію України з 1 січня 2007 року.
Машини, які порушили митний режим на понад 48 годин, оголосять в розшук. З 1 листопада розшук авто з іноземними номерами стане автоматизованим. Співробітники ДФС також планують патрулювати вулиці спільно з поліцією, щоб виявляти автомобілі-порушники.

Особливу увагу приділятимуть автівкам з іноземними номерами, які використовуються в комерційних цілях. Якщо ж громадянин ввіз кілька авто і не розмитнив їх, то це загрожує кримінальною відповідальністю.

Нагадаємо, резиденти України (громадяни і зареєстровані іноземці) можуть ввезти автомобіль в транзитному режимі на термін до 10 днів. Нерезидентам тимчасове ввезення авто дозволене на рік. Але впродовж 60 днів транспортний засіб повинен бути зареєстрований в поліції.

ТЕРМІНОВО: МИТНИЦЯ ОГОЛОШУЄ ВІЙНУ АВТОМОБІЛЯМ З ІНОЗЕМНИМИ НОМЕРАМИ ТЕРМІНОВО: МИТНИЦЯ ОГОЛОШУЄ ВІЙНУ АВТОМОБІЛЯМ З ІНОЗЕМНИМИ НОМЕРАМИ Reviewed by Denis 55 on 10:51 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.