Брежнєва і Лорак веселили гостей на розкішному весіллі сина російського олігарха (ФОТО)

Українські співачки, які активно виступають в Росії, відзначилися на весіллі у російського олігарха. Віра Брежнєва і Ані Лорак розважали забезпечену публіку з особливим завзяттям і запалом.

18 вересні в Підмосков'ї відбулося грандіозне за своїми масштабами весілля. Син російського олігарха - Михайло - одружився на дочці бізнесмена Вахтанга Пхакадзе - Нате. На весілля для гостей співали зірки російського шоу-бізнесу, а разом з ними і українські співачки Ані Лорак та Віра Брежнєва.
Вірі Брежнєвій на заході дісталася особлива роль. Вона була співведучою шоумена Максима Галкіна. До речі, Галкін заради весілля покинув дітей Гаррі і Лізу до дня їх народження.Ані Лорак розважала гостей шикарного весілля більше години. Публіка охоче танцювала під композиції Кароліни, їй підспівувала і захоплено дарувала оплески.
Компанію українським співачкам на святі склали Філіп Кіркоров та Ілля Лагутенко, а також британська група Blue, яка пила горілку прямо на сцені.
Джерело: УкрМедіа

Брежнєва і Лорак веселили гостей на розкішному весіллі сина російського олігарха (ФОТО) Брежнєва і Лорак веселили гостей на розкішному весіллі сина російського олігарха (ФОТО) Reviewed by Denis 55 on 13:20 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.